Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Regulator wysokości do rury ø60x55mm
Regulator wysokości do rury ø60x55mm Regulator wysokości do rury ø60x55mm

Regulator wysokości do rury ø60x55mm

Cena detaliczna: 9,52 zł
Porównaj
SKU:
005.000.141
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Opis produktu

Regulator wysokości do nogi ø60 to stopka pozwalająca na dostosowanie wysokości stołu oraz zapewnienie odpowiedniej stabilizacji względem podłoża.

Największy atut regulatora kryje się w jego wytrzymałości – dzięki odpowiedniej konstrukcji oraz mocnemu materiałowi produkt stanowi długotrwałe wsparcie, szczególnie dla stołów z grubymi i ciężkimi blatami.

 Specyfikacja produktu:

  • Materiał – PCV
  • Kolor – czarny
  • Średnica nogi - 60mm
  • Średnica podstawy - 63mm
  • Wysokość całkowita - 55mm

Mocne tworzywo PCV

Meble kuchenne są stosunkowo masywne. Z tego powodu producent zdecydował się na zastosowanie tworzywa PCV. Wykazuje ono dużą wytrzymałość na uderzanie i wstrząsy oraz wysoką odporność przeciw substancjom chemicznym, które najczęściej stosuje się w gospodarstwach domowych.

Stabilność w każdych warunkach

Bujający się stół to nie tylko frustrujące doświadczenie, ale również potencjalne niebezpieczeństwo – zwłaszcza wtedy, gdy na blacie znajdują się gorące potrawy. Regulator okazuje się najbardziej ekonomicznym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem, dzięki któremu zapobiegniesz stratom, urazom oraz dyskomfortowi, jaki wiąże się z nierównym podłożem.

Dane techniczne

Przeznaczenie stopki:

Regulator wysokości do rury
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon