Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Rolka meblowa ø13mm czarna wpuszczana
Rolka meblowa ø13mm czarna wpuszczana Rolka meblowa ø13mm czarna wpuszczana Rolka meblowa ø13mm czarna wpuszczana Rolka meblowa ø13mm czarna wpuszczana

Rolka meblowa ø13mm czarna wpuszczana

Cena detaliczna: 3,87 zł
Porównaj
SKU:
004.501.001
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Opis produktu

Rolka meblowa ø13mm czarna wpuszczana

Specyfikacja produktu:

  • Materiał - tworzywo sztuczne i stal ocynkowana 

  • Kolor - czarny
  • Średnica rolki - 13mm

  • Szerokość rolki - 14mm

  • Średnica płytki montażowej - 26mm 

Rolka meblowa nieskrętna o średnicy 13mm z obejmą ze stali ocynkowanej to produkt doskonale funkcjonujący w wielu meblach przemysłowych i domowych, pozwalający na sprawne ich przesuwanie bez konieczności angażowania sił własnych. Rolka niewidoczna sprawdzi się przy montażu szuflad pod łóżko, znajdzie również zastosowanie przy produkcji stołów.

Rolka jest wpuszczana w podstawę mebla delikatnie unosząc mebel nad podłogę, co sprawia że jest praktycznie niewidoczna i nie zmienia wyglądu mebla, ale zdecydowanie ułatwia jego mobilność. Cechuje się dużą odpornością na ścieranie oraz wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Jej udźwig statyczny wynosi 30 kg.

Ze względu na twardy bieżnik należy unikać bezpośredniego kontaktu rolki z delikatnymi powierzchniami takimi jak parkiet czy laminat.

Dane techniczne

Wysokość:

13 mm

Średnica:

13 mm

Materiał:

stal ocynkowana, tworzywo sztuczne

Kolor:

czarny
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon