Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zamek szyfrowy mechaniczny Nolii Hakner lewy prywatny
Zamek szyfrowy mechaniczny Nolii Hakner lewy prywatny Zamek szyfrowy mechaniczny Nolii Hakner lewy prywatny Zamek szyfrowy mechaniczny Nolii Hakner lewy prywatny

Zamek szyfrowy mechaniczny Nolii Hakner lewy prywatny

Cena detaliczna: 103,42 zł
Porównaj
SKU:
009.000.040-1
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Hakner
Opis produktu

Zamek meblowy szyfrowy NOLII prywatny -  lewy

Specyfikacja zamka:

  • Materiał - metal, tworzywo sztuczne
  • Kolor - czarny
  • Rodzaj zamka - mechaniczny 
  • Wymiary - 73x25x12mm
  • Długość rygla - 32mm
  • Funkcja odzyskiwania kodu
  • Dostępny w wersji prawej i lewej 


Zamek szyfrowy NOLII w wersji prywatnej marki HAKNER, to wysokiej jakości mechaniczny zamek meblowy. Zamek montowany jest w pozycji poziomej i posiada funkcję czterocyfrowego kodu. Obsługa zamka jest prosta i intuicyjna, pracuje on w trybie prywatnym – ustawiamy jeden kod, który zostaje zapamiętany. Po zamknięciu zamek otwiera się wyłącznie tym samym kodem. Istnieje również możliwość awaryjnego odzyskania zapomnianego kodu zamka za pomocą klucza master (klucz master można nabyć osobno w naszym sklepie).

Wśród naszego bogatego asortymentu szyfrowych zamków meblowych, warto zwrócić uwagę na zamek szyfrowy Nolii, przeznaczony zarówno do drewna jak i do cienkiej blachy (w obu przypadkach, konieczny jest montaż adaptera). Jest to proste i nowoczesne rozwiązanie, które zabezpieczy drzwiczki wszelkiego rodzaju mebli przed niepożądanym dostępem. Zamek otwiera się za pomocą czterocyfrowego kodu, dzięki czemu użytkownik nie musi mieć przy sobie żadnych zbędnych kluczy. Zamek posiada minimalistyczny wygląd, który stworzy z każdym meblem i przestrzenią estetyczną całość.

Zamek NOLII  znajdzie szerokie zastosowanie w meblach pracowniczych, szafkach BHP, szafkach szkolnych, basenowych, skrzynkach na klucze, apteczkach, kasetkach na pieniądze czy też meblach medycznych i biurowych. 

Skład kompletu:

  • Zamek – 1szt
  • Podkładka – 1szt

* Zestaw nie zawiera adapterów do drewna/ metalu, zarówno adaptery jak i klucz master należy nabyć osobno.  

Dane techniczne

Rodzaj zamka (szyfrowe):

mechaniczny

Zastosowanie:

meble drewniane, meble metalowe

Tryb pracy:

prywatny

Materiał:

metal, tworzywo sztuczne

Kolor:

czarny
Materiały do pobrania
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon