Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Sortownik na śmieci Ecofil do szafki 3 kosze 8l+8l+8l Elletipi
Sortownik na śmieci Ecofil do szafki 3 kosze 8l+8l+8l Elletipi Sortownik na śmieci Ecofil do szafki 3 kosze 8l+8l+8l Elletipi

Sortownik na śmieci Ecofil do szafki 3 kosze 8l+8l+8l Elletipi

Cena detaliczna: 275,16 zł
Porównaj
SKU:
016.000.015-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 18,00 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
3 ocen
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Elletipi
Opis produktu

Sortownik wysuwany na prowadnicach, przeznaczony do szafki z otwieranym frontem o minimalnej szerokości 30cm. Łatwy i intuicyjny montaż do dna szafki.

Specyfikacja sortownika:

  • Szerokość - 25cm
  • Głębokość - 46cm
  • Wysokość - 36cm
  • Pojemność koszy - 3x8 litrów 
  • Minimalna szerokść szafki - 30cm

 

Jeśli leży Ci na sercu dobro naszej planety i żyjesz w duchu eko sortownik na śmieci z trzema koszami do recyklingu z pewnością okaże się przydatny. Sortownik na śmieci Ecofil powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na tego typu kosze wśród ludzi, którzy podzielają opinię o potrzebie ochrony naszego środowiska i szukają ekologicznego rozwiązania dla odpadów produkowanych w gospodarstwie domowym. 

Sortownik na śmieci Ecofil 

Sortownik na śmieci ECOFIL został wyposażony w 3 pojemniki na śmieci, z których każdy ma pojemność 8 litrów. Ten nowoczesny kosz pozwoli Ci na segregację odpadów nadających się do powtórnego użycia we własnym domu.  

Sortownik do szafki na 3 kosze  

Sortownik Ecofil wysuwa się na stalowych metalowych prowadnicach typu kulkowego. Gwarantuje to ciche i płynne wysuwanie się całego kosza z sortownikami. Trzy kosze posiadają pokrywy ze znacznikami w trzech kolorach: żółtym, czerwonym i zielonym, co ułatwia poprawną segregację. Jest to też niebywała oszczędność przestrzeni kuchennej: sortownik pasuje bowiem pod zabudowę szafek kuchennych nawet o szerokości 30 cm. Kosze są wykonane z plastiku, który pozwala utrzymać je w odpowiedniej czystości. Sam montaż kosza jest intuicyjny i błyskawiczny. 

 

Wysoka jakość wykonania sortownika Ecofil 

Kosze i stelaż sortownika na śmieci ECOFIL wykonane z najwyższej jakości plastiku. Dodatkowo chromowane elementy stalowe dzięki technologii galwanizacji zostały pokryte warstwą dająca dużą odporność na wilgoć i korozję, co wpływa na wyjątkową trwałość i wytrzymałość sortownika Elletipi. 

W naszym sklepie znajdziesz rozwiązania w niskiej cenie, które z pewnością odpowiedzą na wszystkie Twoje potrzeby w kwestii efektywnego segregowania odpadów. Sortownik na śmieci ECOFIL to idealny produkt dla tych, którym zależy nie tylko na dużej pojemności pojemników na recykling, ale także ceniących jakość wykonania i funkcjonalność. 

Uwaga!

Poniższy film nie przedstawia oferowanego produktu, jest jedynie filmem poglądowymi przedstawiającym przykładową aranżacje sortowników.

  

Dane techniczne

Liczba koszy:

3 szt.

Sposób montażu:

szafka

Szerokość szafki:

30 cm

Pojemność łączna:

24 l
Opinie o produkcie
Ola 2022-10-14

Super!! Jestem bardzo zadowolona, zdecydowanie polecam :)

Majka 2021-11-08

Zestaw jest bardzo wygodny w użytkowaniu, montaż bardzo prosty, do małego mieszkania rewelacja.

Danuta 2021-09-27

Produkty bardzo dobrej jakości, zestaw idealnie wykorzystują dostępną przestrzeń pod zlewem.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon