Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Obejmy do stołu

Sortuj wg.
Wyświetl:
Obejma do nogi stołu h-42mm
Obejma do nogi stołu h-42mm
SKU: 002.003.004-1
4,50 zł 5,62 zł
Obejma nogi stołu #22
Obejma nogi stołu #22
SKU: 11.07.043-0
Obejma nogi stołu #61
Obejma nogi stołu #61
SKU: 002.003.005
Obejma nogi stołu #61
Obejma nogi stołu #61
SKU: 002.003.009
Obejma nogi stołu #63
Obejma nogi stołu #63
SKU: 002.003.007
Obejma nogi stołu #27
Obejma nogi stołu #27
SKU: 11.07.070-2
Wyświetl:
Produkty 1-19 z 19

Akcesoria do sprawnego funkcjonowania naszych stołów są bardzo istotne, ponieważ stół jest centralnym elementem każdego domu. To przy stole spożywamy wspólnie posiłki, gromadzimy się z rodziną, przyjaciółmi i bliskimi, by celebrować wspólnie czas. Stół to także miejsce pracy, nauki, majsterkowania i innych czynności. Widać wyraźnie jak wielofunkcyjny jest to mebel, dlatego powinniśmy zadbać o jego dobrą kondycję oraz sprawność, zwłaszcza w wypadku stołów rozsuwanych, które potrzebują spajających elementów metalowych, odpowiadających za prawidłowe łączenie i rozłączanie. Do takich elementów należą m.in. obejmy do stołów, które odpowiadają za mocowanie nóg stołu.

 

Obejmy do stołu - sklep

 

W naszym sklepie dostępna jest cała gama wysokiej jakości obejmów do stołów. Możesz wybierać spośród różnych grubości, wymiarów, kolorów i funkcjonalności, i dopasować je pod kątem swoich zapotrzebowań. Dostępne są m.in. obejmy blaszane i stalowe w różnorodnej kolorystyce i zróżnicowanym wykończeniu. W kategorii obejm do stołów znajdziesz produkty tylko wysokiej jakości, marek takich jak m.in. Siso Denmark, więc z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. Z pomocą w prosty sposób sam zamocujesz nogi stołu w stabilny i bezpieczny sposób. Zapoznaj się z pełną ofertą naszego sklepu.

 

Cena - obejmy do stołu

 

W sklepie ceny naszych produktów są ukłonem w kierunku naszych klientów, ponieważ staramy się, aby były one dla nich jak najbardziej atrakcyjne. W naszym sklepie każdy może sobie pozwolić na wysoką klasę materiałów oraz precyzyjne wykonanie, a to za sprawą konkurencyjnych cen. Stawiamy także na profesjonalną obsługę klienta, dlatego każde zamówienie jest dla nas indywidualne. Składane zamówienia wysyłamy w przeciągu 24h i korzystamy z usług profesjonalnych firm kurierskich. Jeśli interesują Cię okucia do stołów wysokiej jakości, które gwarantują bezpieczeństwo całej konstrukcji - sprawdź nasz asortyment, który jest dostępny w konkurencyjnych cenach!

 

Opinie klientów o naszych produktach do stołów

 

Nasze obejmy do stołów oraz inne artykuły usprawniające funkcjonowanie mebli są wykonane z wysokiej jakości produktów, więc nasi klienci to doceniają. W swoich licznych pozytywnych opiniach wspominają oni często o fachowej obsłudze klienta, kompletności dostarczanych zamówień oraz dobrej jakości artykułów. Doceniają oni także korzystne ceny oraz łatwość samodzielnego montażu. Pozytywne głosy i zadowolenie klientów są dla nas bardzo ważne i stanowią potwierdzenie tego, że działamy sprawnie oraz prezentujemy wysoką jakość usług.

 

Jeśli potrzebujesz nowych obejm do stołu, który nie funkcjonuje już tak, jak powinien, przejrzyj nasz bogaty asortyment i znajdź produkt na miarę swoich potrzeb! Gwarantujemy mocne i sztywne połączenia stołów, szybką wysyłkę i profesjonalną obsługę.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon