Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Nóżki do kabin sanitarnych WC

Sortuj wg.
Wyświetl:
Noga zabudowy sanitarnej WC Hakner 16-18mm biała
Noga zabudowy sanitarnej WC Hakner 16-18mm biała
SKU: 013.001.319-1
Zakres regulacji wysokości:
140-165mm
Grubość płyty:
16-18 mm
Materiał:
tworzywo sztuczne
37,54 zł
Noga zabudowy sanitarnej WC Hakner 16-18mm czarna
Noga zabudowy sanitarnej WC Hakner 16-18mm czarna
SKU: 013.001.300-1
Zakres regulacji wysokości:
150-175mm
Grubość płyty:
16-18 mm
Materiał:
tworzywo sztuczne
37,54 zł
Noga zabudowy sanitarnej WC Hakner 16-18mm szara
Noga zabudowy sanitarnej WC Hakner 16-18mm szara
SKU: 013.001.308-1
Zakres regulacji wysokości:
140-165
Grubość płyty:
16-18 mm
Materiał:
tworzywo sztuczne
37,54 zł
Wyświetl:
Produkty 1-3 z 3

Wystrój pomieszczeń sanitarnych, takich jak szatnie czy toalety jest tak samo ważny co w innych pomieszczeniach. Żeby dane miejsce wyglądało estetycznie wszystkie elementy, które składają się na jego wyposażenie, muszą ze sobą współgrać w celu uzyskania odpowiedniego efektu. W związku z tym nie należy ignorować nawet tych najmniejszych elementów, ponieważ one również mają duży wpływ na kształtowanie wyglądu ładnego i schludnego pomieszczenia, w którym wszystko do siebie pasuje. Do części, na które warto zwrócić szczególną uwagę, zaliczają się nogi do zabudów PCV.

Nogi do kabin WC bez problemu znajdą swoje zastosowanie w toaletach, szatniach czy kabinach prysznicowych w wielu rodzajach budynków. Doskonale nadają się do zastosowania w budynkach biurowych i szkolnych, na basenach, siłowniach, a także budynkach urzędowych.

Nóżka do kabin sanitarnych WC

Nogi do kabin WC są bardzo ważnym elementem, ponieważ mają znaczący wpływ na stabilność konstrukcji zabudowy, którą będą podpierać. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór nóg do WC. Oferowane produkty dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu będziesz mieć możliwość dopasowania ich do całościowego stylu wystroju wnętrza, w którym zostaną zamontowane. Dzięki konstrukcji naszych nóg do WC możesz regulować poziom ich wysokości, dzięki czemu znacznie łatwiej będzie Ci dobrać odpowiedni model odpowiadający Twoim potrzebom.

Jesteśmy sprawdzonym sklepem, w którym zatrudniamy samych wykwalifikowanych i profesjonalnych pracowników, którzy w razie potrzeby udzielą Ci wszelkich potrzebnych informacji. Produkty oferowane w naszym sklepie cechują się najwyższą jakością ich wykonania. Dodatkowym elementem, który wyróżnia nogi WC oferowane przez naszą firmę, jest trwałość tych produktów, która wynika z zastosowania do ich wykonania dobrej jakości materiałów.

Jeżeli szukasz odpowiedniej nóżki do kabin sanitarnych WC, to musisz zastanowić się, do jakiego rodzaju pomieszczenia będzie Ci ona potrzebna. Jednak bez względu na to, jakie będą Twoje preferencje, na pewno znajdziesz w naszej ofercie produkt, który będzie dokładnie tym, czego szukasz, i który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Przy zakupie nóg do WC warto kierować się nie tylko jakością samego produktu, ale również jego funkcjonalnością. Dlatego skorzystaj z naszej oferty, w której na pewno będzie to, co jest Ci potrzebne.

Nogi do WC i zabudów PCV – Ceny i opinie

W razie pojawienia się wątpliwości związanych z tym, czy produkt, który przykuł Twoją uwagę, spełnia wszystkie swoje funkcje, warto skontaktować się z przedstawicielami naszego sklepu. Dzięki zapoznaniu się z opiniami użytkowników, którzy skorzystali już z naszych usług i zakupili nóżki do kabin sanitarnych WC, zyskasz cenne informacje o tym, jak oceniają przebieg całego procesu zakupowego. Koszt poszczególnych produktów różni się w zależności od modelu i specyfikacji. Oferowane w naszym sklepie ceny są przystępne i konkurencyjne.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon