Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zawiasy do drzwi sauny

Sortuj wg.
Wyświetl:

Produkty polecane

Polecamy
Zawias do drzwi sauny TREBISOV chrom
65,53 zł

Produkty

Wyświetl:
Produkty 1-21 z 21

Zawiasy do sauny to okucia, które mogą wpłynąć na Twój biznes.  
 
Prawdopodobnie każda osoba prowadząca działalność usługową zwraca uwagę na samopoczucie konsumenta. Wyposażenie saun powinno cechować się solidnym wykonaniem oraz niezawodnością, aby doświadczenia osób korzystających z usług basenu, salonu SPA czy siłowni nie wymijały się z oczekiwaniami.  
 
Powyższa kategoria zawiera wszelkie dostępne zawiasy do drzwi wejściowych oraz wewnętrznych.
 

Dlaczego zawiasy do saun są tak ważne? 

Nawet drobny i niepozorny zawias może poważnie wpłynąć na odczucia osób spędzających czas w saunie. Drzwi to początek przygody z relaksem. Postaw się w roli Klienta, który pragnie zrobić coś dla siebie po dniu pełnym frustracji. Gdy jego droga z ,,saunowaniem” zaczyna się od niedziałających drzwi, końcowa opinia z reguły nie sprzyja działalności.  

Sam komfort to jednak nie wszystko. Okazuje się bowiem, że zawias złej jakości może spowodować problemy natury technicznej.  

Sauna to specyficzne miejsce, które cechuje się odpowiednią szczelnością oraz cyrkulacją. 

Nieprawidłowo dobrane lub uszkodzone okucie powoduje nieszczelność, obniżając współczynnik natężenia pary. Wyposażenie saun powinno być zatem dobrane indywidualnie, zależnie od typu drzwi. 

Uwaga! 
W niektórych przypadkach nieprawidłowy wybór zawiasu może zakończyć się całkowitym zniszczeniem drzwi. Najczęściej są one wykonane ze szkła, a przed montażem wymagają wiercenia. W tym przypadku zdecydowanie sugerujemy, aby kierować się zaleceniami producenta. To on wskazuje typy zawiasów pasujących do swoich produktów.  

Jakie zawiasy do saun oferujemy? 


Najistotniejszą cechą wpływającą na jakość zawiasu jest wytrzymałość, na którą wpływa przede wszystkim materiał.
 

Musi być odporny na wilgotne warunki, a także wytrzymywać intensywną eksploatację przez co najmniej kilka sezonów. Musisz wiedzieć, że dobrze prosperująca sauna gości dziesiątki Klientów dziennie.  

W skali roku liczbę otwarć oraz zamknięć drzwi szacuje się na setki tysięcy! 

Materiały, z których wykonane są zawiasy do drzwi saun w naszej ofercie: 
  • chrom 
  • stal szczotkowana 
  • aluminium  

Czy kolor ma znaczenie?  


Oczywiście! W powyższej kwestii na szczególne zainteresowanie zasługują zawiasy do drzwi szklanych do sauny.
 

Żyjemy w XXI wieku i coraz bardziej zwracamy uwagę na wszelkie aspekty wizualne. Oczywiście, dobranie zielonego zawiasu do żółtych drzwi nie zakończy się utratą Klientów, jednak wpłynie na odbiór Twojej marki. O ile zawias do drzwi zewnętrznych nie stanowi wielkiego problemu, to te przeznaczone bezpośrednio do sauny powinny cechować się choćby schludnością.  

Według opinii innych Klientów najlepszych efekt wizualny wykazują zawiasy płaskie do drzwi, które występują w najróżniejszych wariantach. 
 

Oto kolory, które znajdziesz w naszej ofercie: 
  • brązowy 
  • czarny 
  • biały 
  • metaliczny 
  • satynowy 
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon