Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Rozwórki nożycowe

Sortuj wg.
Wyświetl:
Wyświetl:
Produkty 1-3 z 3

Dla profesjonalnego montażu — rozwórki meblowe

Meble spełniają wiele istotnych funkcji na co dzień, których nie sposób pominąć. Z ich pomocą możliwe jest wygodne przechowywanie wielu akcesoriów, które nie powinny znajdować się na widoku. W zależności od indywidualnego przeznaczenia mebla budowa poszczególnych modeli może znacznie różnić się między sobą. Główne różnice zazwyczaj wynikają nie tylko z rozmiaru oraz kształtu, ale przede wszystkim ze sposobu otwierania danego mebla. Klasycznie otwierane drzwi są tylko jedną z wielu dostępnych opcji, jakie mogą być wykorzystywane w przypadku tego rodzaju elementów.

Otwieranie drzwi meblowych sposobem uchylnym to prosty sposób na jeszcze skuteczniejsze zwiększenie funkcjonalności mebla. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się w elementach takich jak barek, a także szafka pokojowa. Do wprowadzenia możliwości tego rodzaju otwierania mebla konieczne jest zastosowanie specjalnych akcesoriów wykończeniowych, jakimi są rozwórki meblowe. Takie elementy, mimo swoich niepozornych rozmiarów, stanowią niezwykle istotne narzędzie do stworzenia funkcjonalnej przestrzeni, której użyteczności nie sposób pominąć na co dzień. Chcesz zastosować takie wygodne rozwiązanie również w swoim domu? W naszym sklepie znajdziesz wiele użytecznych akcesoriów, które są niezwykle przydatne w procesie wykończenia montażu mebli. Do tej kategorii zaliczają się również profesjonalne rozwórki wysokiej jakości. Ich kształt oraz rozmiar idealnie dopasowuje się do wielu rodzajów mebli, dzięki czemu zastosowanie tych elementów jest wyjątkowo szerokie.

Większa funkcjonalność frontów - rozwórki meblowe

Fronty są jedną z najważniejszych części mebli. To właśnie one bezpośrednio decydują o ich wyglądzie zewnętrznym i funkcjonalności — bez zastosowania frontów niemożliwy byłby swobodny dostęp do zawartości szafek. Właśnie z uwagi na ten istotny fakt warto szczególnie zadbać o odpowiednie wykończenie drzwiczek. Nie byłoby to możliwe gdyby nie przydatne akcesoria wykończeniowe, takie jak rozwórki meblowe. W tej kategorii znajdziesz wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty, które świetnie sprawdzają się w procesie wykończeniowym związanym ze składaniem mebli. Odpowiedni montaż, który powinien zakończyć się pełnym sukcesem, od teraz przestanie być już zmorą dla wszystkich domowników. Wystarczy zastosować prosty, a zarazem niesamowicie funkcjonalny element wykończeniowy, aby cieszyć się z pięknego wyglądu mebla.

W parze z aspektami estetycznymi idzie również kwestia wygody, która jest nie do pominięcia w przypadku mebli z frontami uchylnymi. W licznych pozytywnych opiniach nasi klienci jednoznacznie wskazują na poszerzoną funkcjonalność mebli takich jak szafki kuchenne, łazienkowe oraz wszystkie pozostałe, w których możliwy był montaż uchylnych frontów. Cena oferowanych przez nas produktów jest kolejnym niewątpliwym atutem, który również przemawia za zakupem tego rodzaju elementów wykończeniowych. Daj sobie szansę na jeszcze wygodniejsze korzystanie z mebli i wykorzystaj funkcjonalne rozwórki meblowe.

 

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon