Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zamki do kabin WC

Sortuj wg.
Wyświetl:
Zamek kabiny toaletowej WC Hakner 16-18mm PCV biały
Zamek kabiny toaletowej WC Hakner 16-18mm PCV biały
SKU: 013.001.314
Kolor:
biały
Grubość drzwi:
16-18 mm
Materiał:
tworzywo sztuczne
18,93 zł
Zamek kabiny toaletowej WC Hakner 16-18mm PCV czarny
Zamek kabiny toaletowej WC Hakner 16-18mm PCV czarny
SKU: 013.001.302
Kolor:
czarny
Grubość drzwi:
16-18 mm
Materiał:
tworzywo sztuczne
18,93 zł
Zamek kabiny toaletowej WC Hakner 16-18mm PCV szary
Zamek kabiny toaletowej WC Hakner 16-18mm PCV szary
SKU: 013.001.307
Kolor:
szary
Grubość drzwi:
16-18 mm
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wyświetl:
Produkty 1-3 z 3

W naszym sklepie internetowym dostępny jest duży wybór zamków do WC. Posiadamy produkty w różnych kolorach: białym, szarym i czarnym. Dysponujemy modelami wykonanymi z polipropylenu, posiadającymi stalowe trzpienie. Nasze zamki do drzwi PCV cechują się uniwersalną konstrukcją, dzięki czemu mogą być instalowane zarówno na lewych, jak i prawych drzwiach. Wszystkie z nich posiadają zielono-czerwony indykator, który informuje, czy kabina jest zajęta, czy wolna. Oferowane zamki do PCV doskonale sprawdzają się w przebieralniach i kabinach WC posiadających ścianki HPL, FunderMax lub giszetowe bądź płyty meblowe. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem.

Zamki do WC z PCV - cena

Oferowane przez nas zamki do kabin WC z PCV dostępne są w bardzo konkurencyjnych cenach. Zapewne m.in. z tego względu są tak chętnie wybierane przez klientów. W nasze zamki do PCV zaopatrują się zarówno przedsiębiorstwa działające w Polsce, jak i za granicą. Wykorzystywane są one przez firmy posiadające na terenie swojego zakładu przebieralnie i kabiny WC. Użytkowane są m.in. na lotniskach, w galeriach handlowych, szpitalach, przychodniach, szkołach, klubach fitness i na siłowniach.

 

Jeśli chcesz poznać dokładne ceny oferowanych zamków do drzwi PCV, przejdź do asortymentu. Obok zdjęć poglądowych i nazw produktów umieszczone zostały szczegółowe informacje o kosztach zakupu.

 

Zamki do kabin WC - opinie klientów

 

Nasze zamki do toalety cieszą się sporą popularnością nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Wybierane są przez nawet najbardziej wymagających klientów. Nieustannie dostają one pozytywne opinie. Z czego wynika ich popularność? Przede wszystkim z faktu, iż powstają z wysokiej jakości materiałów, które świetnie radzą sobie ze zmianami temperatury i wysoką wilgotnością powietrza. Dzięki temu, że są wykonane z najlepszych tworzyw, nie odkształcają się, nie zmieniają barwy i nie pękają. Ponadto są bardzo łatwe w obsłudze, bezawaryjne i niezawodne. Ich dużą zaletą jest również fakt, iż prezentują się estetycznie.

 

Zamki do drzwi WC najwyższej jakości

 

Prawidłowe zabezpieczenie drzwi od kabiny WC czy przebieralni jest bardzo istotne i w znacznym stopniu wpływa na komfort użytkowników. Ponadto kabiny wyposażone w dobre zamki z indykatorem informują osoby czekające w kolejce, czy przebieralnia lub toaleta jest aktualnie zajęta. Aby zamek do PCV spełniał swoje funkcje, musi być odpowiednio wykonany przy użyciu trwałych, solidnych materiałów i zaawansowanych maszyn. Tak porządne zamki do kabin WC dostępne są właśnie w naszym sklepie. Wszelkie modele, które oferujemy, są dokładnie testowane i sprawdzane przez wykwalifikowanych specjalistów. Zanim trafią do sprzedaży, muszą zostać skontrolowane pod wieloma kątami. Do klientów dostarczamy wyłącznie zamki, które przeszły szereg sprawdzianów i cechują się niezawodnością oraz precyzyjnym działaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby w stu procentach spełniać oczekiwania konsumentów.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon