Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Łączniki do WC ze stali nierdzewnej

Sortuj wg.
Wyświetl:
Kątownik paneli WC SS304
Kątownik paneli WC SS304
SKU: 22.23.125-1
Wyświetl:
Produkty 1-18 z 18

W naszym sklepie internetowym dostępny jest szeroki wybór łączników do WC. Posiadamy w asortymencie łączniki rur typu T, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, umożliwiające łączenie trzech rur pod kątem 90 stopni. Ten rodzaj łączników posiada charakterystyczny kształt walca. Przeznaczony jest do łączenia rur ze stali nierdzewnej. Doskonale sprawdza się on m.in. w kabinach do toalet ze ściankami giszetowymi, a także w przebieralniach wyposażonych w ścianki HPL lub ścianki z płyt meblowych.

 

Łączniki nierdzewne do WC - sklep internetowy Gryc

 

Wśród naszego asortymentu dostępne są również łączniki nierdzewne rur typu L do kabin WC wyposażonych w szklane płyty. Łączniki te umożliwiają łączenie dwóch rur pod kątem 90 stopni. Znajdują one zastosowanie m.in. w kabinach toaletowych ze ściankami giszetowymi i w przebieralniach. Doskonale sprawdzają się w budynkach użyteczności publicznej, takich jak kluby fitness, baseny, szkoły i centra SPA.

 

W naszej ofercie dostępne są również m.in. nierdzewne kątowniki do kabin sanitarnych i przebieralni, mocowania U do paneli WC, mocowania górne panelu rury, mocowania rury do ściany oraz rury stabilizujące.

 

Wszystkie oferowane produkty wykonane są z najlepszych, trwałych materiałów, dzięki czemu cechują się one długą żywotnością. Ponadto dostępne są w atrakcyjnych cenach, adekwatnych do ich jakości. Zapraszamy do przejrzenia asortymentu i wybrania łącznika dopasowanego do swoich potrzeb. W razie problemu z doborem odpowiedniego produktu jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

Łączniki do WC - cena

 

Oferowane przez nas łączniki nierdzewne dostępne są w zróżnicowanych cenach. Jeśli chcesz poznać dokładne koszty zakupu, przejdź do asortymentu. Obok zdjęć poglądowych i nazw produktów umieściliśmy informacje o cenie. Aby dowiedzieć się więcej o poszczególnych łącznikach do WC, wystarczy wejść w ich zakładki. Dostępne są w nich informacje o wymiarach produktów, ich dostępności i zastosowaniu. Jeśli dane produktów znajdujące się na stronie, są dla Ciebie niewystarczające, zadzwoń lub skontaktuj się z nami mailowo. Chętnie odpowiemy na pytania, pomożemy w wyborze odpowiedniego łącznika i udzielimy dodatkowych informacji na temat dostępnych towarów.

 

Łączniki do WC ze stali nierdzewnej - opinie konsumentów

 

Oferowane przez nas łączniki nierdzewne cieszą się świetnymi opiniami. Wynika to z faktu, iż powstają z najlepszych materiałów i w efekcie cechują się doskonałą jakością i trwałością. Dzięki temu, iż stworzone są z tworzyw odpornych na wilgoć, nie odkształcają się, nie odbarwiają się i nie pękają. Klienci podkreślają, iż służą one długie lata i doskonale spełniają swoje funkcje.

 

Nasze łączniki do WC ze stali nierdzewnej zamawiane są przez wielu konsumentów - zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Wykorzystywane są m.in. w przebieralniach w hotelach SPA, siłowniach, klubach fitness i na basenach. Użytkowane są także w kabinach WC zlokalizowanych w szkołach, centrach handlowych, na stacjach benzynowych i w szpitalach.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon