Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Podnośniki mechaniczne

Sortuj wg.
Wyświetl:
Wyświetl:
Produkty 1-5 z 5

Podnośniki mechaniczne meblowe

Jako sklep internetowy zajmujący się sprzedażą akcesoriów do naprawy bądź samodzielnego składania mebli wiemy, jak ważna jest jakość i solidne wykonanie tego typu elementów, aby meble mogły służyć bezawaryjnie możliwie jak najdłużej. Z tego względu oferujemy Ci szeroki wybór podnośników mechanicznych do montowania wszelkiego rodzaju klap, frontów czy drzwi. Z nimi Twoje meble – czy wykonane samodzielnie przez Ciebie, czy kupione w sklepie – posłużą długo i w niezawodny sposób.

 

Podnośniki mechaniczne do mebli

Oferujemy różne modele podnośników meblowych, za pomocą których będziesz mógł zamontować fronty, drzwiczki, klapy i inne elementy wyposażenia. W tej kategorii znajdziesz zwykłe mechaniczne wersje, jak i sprężynowe. Istnieje możliwość montażu podnośnika z prawej bądź lewej strony podtrzymywanego meblowego frontu. Wsporniki, w zależności od konkretnego modelu, utrzymują go pod wybranymi kątami (75, 90 lub 105°) bądź w dowolnej dogodnej dla Ciebie pozycji. Podnośniki z tej kategorii różnią się również długością, abyś mógł dobrać odpowiedni do Twoich mebli. Niektóre z nich posiadają przełącznik służący do zmiany trybu pracy. Dzięki niemu podnośnik może przejść do pozycji barkowej, a co za tym idzie – utrzymywać klapę w pozycji otwartej, aby mogła pełnić funkcję blatu.

Znajdujące się w tej kategorii podnośniki mechaniczne meblowe wytrzymują odmienne wartości ciężaru maksymalnego w zależności od danej pozycji – podtrzymują nawet do 8 kg. Gdy ciężar klapy przekroczy dozwoloną wagę, wystarczy zamontować więcej wsporników. Pamiętaj jednak, że w wypadku większej wysokości frontu udźwig podnośnika proporcjonalnie spada. Tabelę z wartościami maksymalnego dozwolonego ciężaru znajdziesz w opakowaniu.  Wewnątrz znajdować się będzie również instrukcja obsługi, która przeprowadzi Cię przez montaż wspornika krok po kroku, tak abyś nie musiał poświęcać na to długich godzin, a także pasujące mocowania, za pomocą których przytwierdzisz podnośnik do płyty.

 

Najwyższej jakości podnośniki mechaniczne meblowe

Produkty wykonane zostały z różnego rodzaju materiałów. Znajdziesz tu podnośniki wyprodukowane ze stali lub znalu będącego stopem cynku i aluminium, czasami także z dodatkiem miedzi. Niektóre ze wsporników są także niklowane. Nałożenie na powierzchnię stopu warstwy niklu zapobiega elektrochemicznej korozji, erozji i zużyciu spowodowanemu codziennym użytkowaniem. Niklowane wsporniki wyglądają także o wiele estetyczniej i bardziej atrakcyjnie wizualnie niż produkty z surowej stali czy znalu.

Ceny prezentowanych w tej kategorii produktów różnią się w zależności od rodzaju podnośnika, firmy, która go wyprodukowała, ciężaru maksymalnego udźwigu, surowca wykorzystanego do produkcji oraz długości. Oferujemy ekspresową wysyłkę – zamówiony przez Ciebie produkt dotrze pod wskazany adres w ciągu 48 godzin. Aby zapoznać się bliżej z oferowanymi przez nas podnośnikami, wybierz konkretny model z kategorii i przeczytaj opis.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon