Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

System drzwi przesuwnych BARN DOOR

Sortuj wg.
Wyświetl:

Produkty polecane

Wyświetl:
Produkty 1-5 z 5

Barn Door to jeden z najmodniejszych trendów wnętrzarskich ostatnich lat. Coraz więcej osób decyduje się na montaż w domu lub mieszkaniu wewnętrznych drzwi przesuwnych, które nawiązują swoim wyglądem do tych tradycyjnie montowanych w stodołach. Rustykalny wygląd kojarzący się ze starymi domami na wsi, drewno dające wrażenie przytulności i wygodny sposób otwierania – to tylko kilka zalet, które wpływają na niezwykłą popularność tego rozwiązania. Aby było ono jednak w pełni funkcjonalne i spełniało swoją rolę bez zarzutu przez długie lata, konieczny będzie zakup profesjonalnego systemu do drzwi przesuwnych typu barn door. W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz wyłącznie sprawdzone akcesoria, które umożliwią Ci zamontowanie skrzydła drzwiowego w prosty, trwały i bezpieczny sposób.

System do drzwi przesuwnych typu barn door

Drzwi przesuwne typu „barn door” doskonale sprawdzają się do oddzielania od siebie poszczególnych pomieszczeń, ale także jako sposób na zamknięcie wnęk i szaf. Dostępne są nawet modele z przeszkleniami, idealne np. do łazienek. Dobrze dobrany system mocowania sprawia, że działają płynnie, cicho i są stabilne. Dodatkowo zachwycają nietypową estetyką – okucia przy tym typie drzwi są wyraźnie wyeksponowane, dlatego też zwykle mają ozdobną formę. Mogą stanowić formę dekoracji i być integralną częścią aranżacji zwłaszcza we wnętrzach industrialnych, loftowych, rustykalnych, skandynawskich i boho.

W skład pełnego systemu do drzwi przesuwnych typu barn door wchodzą elementy konieczne do prawidłowego i bezpiecznego działania całej konstrukcji: wózek, śruby, odbojniki, łączniki i blokada górna. Dostępne w naszym sklepie akcesoria wykonane są z najwyższej jakości stali malowanej proszkowo, co zapewnia estetyczny i niezmienny wygląd przez długie lata oraz skuteczne zabezpieczenie przed rdzą i śladami użytkowania.

Drzwi typu barn door – nowoczesne rozwiązanie z tradycyjnym akcentem

Działanie drzwi przesuwnych opiera się na zastosowaniu specjalnej szyny (prowadnicy), na której umieszczane są specjalne wózki (rolki), umożliwiające ich swobodne przesuwanie. Skrzydło drzwiowe należy przymocować do wózków, a te następnie umieścić na prowadnicy. Blokada i odbojniki zapewniają jego stabilność i gwarantują, że nie spadnie ono z szyny.

Z opinii klientów naszego sklepu wynika jasno, że proponowane przez nas systemy do drzwi przesuwnych typu barn door to pewne i niezawodne rozwiązania. Oferujemy wyłącznie zestawy złożone z akcesoriów najwyższej jakości, które będą niezawodnie spełniały swoje zadanie przez długi czas. Ceny znajdujących się w naszym asortymencie produktów są niezwykle atrakcyjne mimo ich bardzo wysokiej jakości. To sprawdzony wybór polecany przez wielu naszych klientów.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące dobrania odpowiedniego systemu do drzwi przesuwnych typu barn door do swojego wnętrza, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy Ci wybrać właściwe akcesoria pasujące do konkretnego skrzydła drzwiowego.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon