Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Kółko meblowe na płytce Hakner ø50 h-64 buk
Kółko meblowe na płytce Hakner ø50 h-64 buk Kółko meblowe na płytce Hakner ø50 h-64 buk Kółko meblowe na płytce Hakner ø50 h-64 buk Kółko meblowe na płytce Hakner ø50 h-64 buk Kółko meblowe na płytce Hakner ø50 h-64 buk Kółko meblowe na płytce Hakner ø50 h-64 buk

Kółko meblowe na płytce Hakner ø50 h-64 buk

Cena detaliczna: 35,33 zł
Porównaj
SKU:
004.500.101
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 16,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Hakner
Opis produktu

Kółko meblowe transportowe marki Hakner o średnicy 50mm i wysokości 64mm z płytką montażową ze stali ocynkowanej to wysokiej jakości zestaw jezdny wykonany z drewna.

Charakterystyka kółka transportowego: 

  • materiał - drewno i stal ocynkowana 

  • maksymalny udźwig statyczny 30kg 

  • kółko z drewna o średnicy 50mm 

  • płytka montażowa ze stali ocynkowanej 42 x 42 x 1,5mm  

  • rozstaw otworów montażowych w płytce 32 x 32mm 

  • szerokość bieżnika 20mm 

  • wysokość całkowita 64mm 

  • kolor kółka - buk

  • hamulec - tak

Kółko znakomicie sprawdza się w wózkach transportowych czy też niewielkich kontenerach. Równie doskonale funkcjonuje jako wykończenie mebli biurowych, kuchennych czy pokojowych - stolików i szafek, pozwalając na wygodne ich przemieszczanie. W gospodarstwach domowych, zakładach przemysłowych, szkołach czy też biurach szeroko stosowane zestawy jezdne umożliwiają wygodne manewrowanie i transportowanie różnych materiałów bez konieczności angażowania sił własnych. 

Kółko wykonane jest z drewna bukowego. Jego maksymalny udźwig statyczny wynosi 30kg. Cechuje się trwałością oraz dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, uderzenia i ścieranie. Dwa pierścienie z tworzywa sprawiają że kółko doskonale pochłania drgania tworzące się podczas ruchu obrotowego. Posiada niski współczynnik tarcia, przez co nie niszczy i nie rysuje podłoża po którym się porusza. Jego niezwykle prosty montaż oraz funkcjonalność sprawiają, że szeroko stosowane jest w produktach o wysokich wymaganiach wytrzymałościowych i jakościowych. 

Kółko transportowe przeznaczone jest do nieskomplikowanego samodzielnego montażu za pomocą podstawowych narzędzi. Mocowanie kółka do wybranej powierzchni następuje za pomocą płaskiej płytki montażowej. 

Dane techniczne

Rodzaj montażu:

Płytka

Hamulec:

Tak

Średnica:

50 mm

Obciążenie maksymalne:

30 kg

Materiał:

Drewno

Wysokość:

64 mm
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon