Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Kółko meblowe na płytce fi50 h64 buk
Kółko meblowe na płytce fi50 h64 buk Kółko meblowe na płytce fi50 h64 buk Kółko meblowe na płytce fi50 h64 buk Kółko meblowe na płytce fi50 h64 buk Kółko meblowe na płytce fi50 h64 buk

Kółko meblowe na płytce fi50 h64 buk

Cena detaliczna: 48,67 zł
Porównaj
SKU:
004.500.101
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 14,00 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Opis produktu

Kółko meblowe transportowe o średnicy 50mm i wysokości 64mm z płytką montażową ze stali ocynkowanej to wysokiej jakości zestaw jezdny wykonany z drewna.

Charakterystyka kółka transportowego: 

  • materiał - drewno i stal ocynkowana 

  • maksymalny udźwig statyczny 30kg 

  • kółko z drewna o średnicy 50mm 

  • płytka montażowa ze stali ocynkowanej 42 x 42 x 1,5mm  

  • rozstaw otworów montażowych w płytce 32 x 32mm 

  • szerokość bieżnika 20mm 

  • wysokość całkowita 64mm 

  • kolor kółka - buk

  • hamulec - tak

Kółko znakomicie sprawdza się w wózkach transportowych czy też niewielkich kontenerach. Równie doskonale funkcjonuje jako wykończenie mebli biurowych, kuchennych czy pokojowych - stolików i szafek, pozwalając na wygodne ich przemieszczanie. W gospodarstwach domowych, zakładach przemysłowych, szkołach czy też biurach szeroko stosowane zestawy jezdne umożliwiają wygodne manewrowanie i transportowanie różnych materiałów bez konieczności angażowania sił własnych. 

Kółko w całości wykonane jest z poliuretanu. Jego maksymalny udźwig statyczny wynosi 30kg. Cechuje się trwałością oraz dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, uderzenia i ścieranie. Doskonale pochłania drgania tworzące się podczas ruchu obrotowego. Posiada niski współczynnik tarcia, przez co nie niszczy i nie rysuje podłoża po którym się porusza. Jego niezwykle prosty montaż oraz funkcjonalność sprawiają, że szeroko stosowane jest w produktach o wysokich wymaganiach wytrzymałościowych i jakościowych. 

Kółko transportowe przeznaczone jest do nieskomplikowanego samodzielnego montażu za pomocą podstawowych narzędzi. Mocowanie kółka do wybranej powierzchni następuje za pomocą płaskiej płytki montażowej. 

Dane techniczne

Rodzaj montażu:

Płytka

Hamulec:

Tak

Średnica:

50 mm

Obciążenie maksymalne:

30 kg

Materiał:

Drewno

Wysokość:

64 mm
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon