Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zamek meblowy szyfrowy M906 lewy prywatny
Zamek meblowy szyfrowy M906 lewy prywatny Zamek meblowy szyfrowy M906 lewy prywatny Zamek meblowy szyfrowy M906 lewy prywatny

Zamek meblowy szyfrowy M906 lewy prywatny

Cena detaliczna: 61,70 zł
Porównaj
SKU:
14.08.243-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 14,00 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Opis produktu

Zamek meblowy szyfrowy Siso Denmark model M906 prywatny, lewy

Specyfikacja zamka:

  • Materia - metal, tworzywo sztuczne
  • Kolor - czarny
  • Rodzaj zamka - mechaniczny 
  • Kierunek - lewy (zawiasy po lewej stronie drzwiczek)
  • Wymiary - 73x20x15,5mm
  • Funkcja odzyskiwania kodu
  • Dostępny w wersji prawej i lewej 

Zamek szyfrowy model M906 duńskiego producenta okuć meblowych Siso Denmark w wersji prywatnej, to wysokiej jakości mechaniczny zamek meblowy. Zamek montowany jest w pozycji poziomej i posiada funkcję czterocyfrowego kodu. Obsługa zamka jest prosta i intuicyjna, pracuje on w trybie prywatnym – ustawiamy jeden kod, który zostaje zapamiętany. Po zamknięciu zamek otwiera się wyłącznie tym samym kodem. Istnieje również możliwość awaryjnego odzyskania zapomnianego kodu zamka za pomocą klucza master (klucz master można nabyć osobno w naszym sklepie).

Wśród naszego bogatego asortymentu szyfrowych zamków meblowych, warto zwrócić uwagę na zamek szyfrowy 906, przeznaczony zarówno do drewna (14-19mm) jak i do cienkiej blachy (0,8 1,0mm) (w przypadku montażu w drewnie, konieczne jest użycie adaptera). Jest to proste i nowoczesne rozwiązanie, które zabezpieczy drzwiczki wszelkiego rodzaju mebli przed niepożądanym dostępem. Zamek otwiera się za pomocą czterocyfrowego kodu, dzięki czemu użytkownik nie musi mieć przy sobie żadnych zbędnych kluczy. Zamek posiada minimalistyczny wygląd, który stworzy z każdym meblem i przestrzenią estetyczną całość.

Zamek 906 znajdzie szerokie zastosowanie w meblach pracowniczych, szafkach BHP, szafkach szkolnych, basenowych, skrzynkach na klucze, apteczkach, kasetkach na pieniądze czy też meblach medycznych i biurowych. 

*Zestaw nie zawiera adaptera do drewna.

Dane techniczne

Rodzaj zamka (szyfrowe):

mechaniczny

Zastosowanie:

meble drewniane, meble metalowe

Tryb pracy:

prywatny

Materiał:

metal, tworzywo sztuczne

Kolor:

czarny
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon