Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zamek meblowy szyfrowy OKP Hakner ø58 3x24 6mm
Zamek meblowy szyfrowy OKP Hakner ø58 3x24 6mm Zamek meblowy szyfrowy OKP Hakner ø58 3x24 6mm Zamek meblowy szyfrowy OKP Hakner ø58 3x24 6mm

Zamek meblowy szyfrowy OKP Hakner ø58 3x24 6mm

Cena detaliczna: 128,09 zł
Porównaj
SKU:
009.000.066-0
Dostępność:
Chwilowo niedostępny
Koszty wysyłki:
od 16,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
1 ocen
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Hakner
Opis produktu

Zamek meblowy szyfrowy model OKP

Specyfikacja zamka:

  • Materiał - metal, tworzywo sztuczne
  • Kolor - czarny/szary
  • Rodzaj zamka - mechaniczny
  • Tryb pracy - prywatny 
  • Wymiary - ø58,3x24,6mm
  • Średnica cylindra - 19mm
  • Funkcja odzyskiwania kodu
  • 1000 dostępnych kombinacji kodu

Zamek szyfrowy model OKP to wysokiej jakości mechaniczny zamek meblowy. Obsługa zamka jest prosta i intuicyjna, pracuje on w trybie prywatnym – ustawiamy jeden kod, który zostaje zapamiętany. Po zamknięciu zamek otwiera się wyłącznie tym samym kodem. Istnieje również możliwość awaryjnego odzyskania zapomnianego kodu zamka za pomocą klucza master (klucz master można nabyć osobno w naszym sklepie).

Wśród naszego bogatego asortymentu szyfrowych zamków meblowych, warto zwrócić uwagę na zamek szyfrowy OKP, przeznaczony zarówno do drewna (10-22mm) jak i do cienkiej blachy. Jest to proste i nowoczesne rozwiązanie, które zabezpieczy drzwiczki wszelkiego rodzaju mebli przed niepożądanym dostępem. Zamek otwiera się za pomocą czterocyfrowego kodu, dzięki czemu użytkownik nie musi mieć przy sobie żadnych zbędnych kluczy. Zamek posiada minimalistyczny wygląd, który stworzy z każdym meblem i przestrzenią estetyczną całość.

Zamek OKP znajdzie szerokie zastosowanie w meblach pracowniczych, szafkach BHP, szafkach szkolnych, basenowych, skrzynkach na klucze, apteczkach, kasetkach na pieniądze czy też meblach medycznych i biurowych. 

Skład kompletu:

     • Zamek z ryglem – 1szt
     • Nakrętka montażowa – 1szt

Dane techniczne

Rodzaj zamka (szyfrowe):

mechaniczny

Zastosowanie:

meble drewniane, meble metalowe

Tryb pracy:

prywatny

Materiał:

tworzywo sztuczne

Kolor:

szary
Opinie o produkcie
Włodzimierz 2021-11-22

Kupiliśmy kilka sztuk na próbę do szafek szkolnych, sprawdziły się. Po trzech miesiącach użytkowania nie mieliśmy żadnych problemów.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon