Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Stopka meblowa ANGOLO M8x68mm PRAWA
Stopka meblowa ANGOLO M8x68mm PRAWA

Stopka meblowa ANGOLO M8x68mm PRAWA

Cena detaliczna: 6,59 zł
Porównaj
SKU:
10.16.509-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 13,00 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Opis produktu

Stopka meblowa model ANGOLO prawa Siso Denmark

Specyfikacja produktu:

  • Materiał - stal
  • Kolor - stal ocynkowana
  • Średnica podstawy - 32mm
  • Średnica otworów - 5mm
  • Wymiary trzpienia - M8x68mm
  • Prawa

 

Stopka meblowa model ANGOLO prawa duńskiego producenta okuć meblowych Siso Denmark o wymiarach 50x38x32mm to wysokiej jakości wspornik narożny wykonany z wytrzymałego materiału jakim jest blacha stalowa ocynkowana , co przekłada się na jej trwałość i niezawodność. Nóżka posiada pewne podparcie, zapewnione przez powierzchnię stopki ø32mm. Stopkę można zamontować w prosty sposób za pomocą czterech wkrętów montażowych ø5mm (wkręty należy nabyć osobno).

System regulowanych nóżek meblowych stworzony jest, aby ułatwić i przyspieszyć pracę przy poziomowaniu mebli na nierównym podłożu. Narożny regulator meblowy to niezbędny element podczas regulacji wysokości korpusów mebli, który pozwala zaoszczędzić czas przy montażu. Regulator idealnie sprawdzi się w wszelkiego rodzaju zabudowach kuchennych. Pozwala na bardzo dobre zabiezpieczenie podłoża.

 

Jeśli dana stopka nie spełnia Twoich oczekiwań, w ofercie posiadamy nóżki o różnych kształtach, wielkościach i przeznaczeniu. 

Dane techniczne

Średnica trzpienia:

8 mm

Wysokość:

68 mm

Średnica stopki:

32 mm

Materiał:

metal

Kolor:

ocynk
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon