Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Przesłony nabiurkowe

Zobacz też akcesoria do Przesłony nabiurkowe

Sortuj wg.
Wyświetl:
Wyświetl:
Produkty 1-1 z 1

Idealne stanowisko pracy musi gwarantować pracownikowi maksimum bezpieczeństwa. Dbałość o ten aspekt jest szczególnie ważna w wymagającym czasie pandemii, gdy od zachowania właściwych standardów sanitarnych zależy zdrowie wielu ludzi. W ochronie pracowników pomogą przesłony nabiurkowe. Co więcej, ich obecność pozwoli również na sprawną organizację przestrzeni, co ułatwi naszym podwładnym wykonywanie prac biurowych.

Komfort i bezpieczeństwo

Podstawowym zadaniem przesłony na biurko jest zatrzymywanie drobnoustrojów przenoszących się drogą kropelkową. Pełnią zatem funkcję podobną do przyłbic. Dzięki niej, pracownik może w bezpieczny sposób obsłużyć swojego klienta. Jest to również rozwiązanie o wiele bardziej komfortowe od noszenia maseczek. Osoba siedząca za przesłoną nie czuje się skrępowana, nie ma problemów z oddychaniem lub dyskomfortem termicznym, które mogą pojawić się przy noszeniu masek. Właśnie te względy decydują o tym, że przesłony nabiurkowe zbierają bardzo dobre opinie wśród użytkowników.

Łatwa organizacja przestrzeni

Przesłony na biurko pozwalają również na efektywne wykorzystanie przestrzeni biurowej. Są wykonane z przezroczystych materiałów. Nie pogarszają zatem widoczności w biurze, dzięki czemu pracownicy nie czują się od siebie odizolowani. Dzięki temu możliwy jest również bezpieczny kontakt "twarzą w twarz" z osobą znajdującą się do drugiej stronie przesłony. Ponadto, każde stanowisko pracy jest wydzielone i ma czytelne granice. To oznacza, że nie dochodzi do chaosu, każdy ma swoją przestrzeń i nie ingeruje w otoczenie siedzącego obok kolegi. Nikt sobie nie przeszkadza i wszyscy siedzący przy biurkach mogą skupić się na wykonywaniu przypisanych im zadań. 

Proste dbanie o czystość

Przesłony na biurko mają zapewnić nam bezpieczeństwo. To oznacza, że należy przyłożyć szczególną uwagę do utrzymania ich w dobrym stanie. Na szczęście, nie jest to trudne. Wystarczają częste mycie i dezynfekcja. Jest to bardzo ważne, gdyż na przesłonach kumulują się drobnoustroje, które wydalamy mówiąc, kichając, kaszląc czy śmiejąc się. Liczba zanieczyszczeń zajmujących się na panelach jest zatem ogromna, dlatego trzeba je często przecierać chociażby zwilżoną szmatką lub spryskać płynem dezynfekującym.

Zapraszamy wszystkich klientów!

Prowadzony przez nas sklep oferuje różne rodzaje przesłon nabiurkowych. Sprzedawane przez nas produkty zbierają pozytywne opinie wśród klientów, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. W prowadzonym przez nas sklepie znajdą Państwo wyłącznie towary najwyższej jakości!

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon