Metropolis

SORTOWNIKI NA ŚMIECI METROPOLIS to linia sortowników zaprojektowanych do zabudowy we wnętrzu szuflad kuchennych, głównie typu tandembox czy legobox.
METROPOLIS to coś więcej niż zwykły zestaw pojemników na odpady, to komfort oraz wygoda uzyskana dzięki możliwości dostosowania sortownika do własnych indywidualnych potrzeb.

 

Poznaj zalety Metropolis!

Warto podkreślić, że linia sortowników METROPOLIS jest liderem wśród dostępnych na rynku sortowników do szuflad kuchennych.

Kosze umieszczone są na modułowych podkładkach. Te z kolei łączyć można ze sobą w dowolnie wybrany sposób. Dodatkowo, regulowane przegródki pozwalają na pełną personalizację sortownika umożliwiając umieszczenie dodatkowych akcesoriów (uchwyty na detergenty, uchwyty na makulaturę, zestaw koszy oraz pojedyncze kosze) w dogodnym miejscu sortownika.

Standardowo każdy zestaw Metropolis wyposażony jest w specjalne, elastyczne listwy, które nakładane na krańcach modułów umożliwiają ich unieruchomienie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą SORTOWNIKÓW NA ŚMIECI METROPOLIS!

 

W zależności od szerokości szuflady kuchennej, wszystkich jej wymiarów oraz zagospodarowania wewnętrznej przestrzeni oferujemy sortowniki odpadów zawierające:

  • jeden kosz na śmieci o pojemności 12 litrów
  • dwa kosze na śmieci o pojemnościach

2 x 10 litrów

2 x 12 litrów

2 x 15 litrów

  • trzy kosze na śmieci o pojemnościach

3 x 12 litrów

15 litrów + 2 x 6 litrów

3 x 15 litrów

15 litrów + 10 litrów + 6 litrów

  • cztery kosze na śmieci o pojemnościach

4 x 12 litrów

15 litrów+ 2 x 10 litrów + 6 litrów

2 x 15 litrów + 2 x 6 litrów

4 x 15 litrów.

 

Sortowniki odpadów METROPOLIS różnią się między sobą wysokością, szerokością oraz głębokością co powala na zabudowanie ich w szufladach kuchennych od minimum 50 cm, 60 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm oraz 120 cm szerokości.

 

SORTOWNIKI NA ŚMIECI METROPOLIS to gwarancja najwyższej jakości i konkurencyjnych cen!
 

Oferujemy możliwość odbioru osobistego zamówienia bądź szybką wysyłkę kurierską na terenie całego kraju i za granicę.

Pokaż wyniki (13)
Metropolis
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: