Ecofil

SORTOWNIKI NA ŚMIECI ECOFIL firmy Elletipi to linia uniwersalnych, klasycznie wyglądających sortowników . Tradycyjny design idący w parze z nowatorskim rozwiązaniem technicznym oraz najwyższą jakością produktu gwarantuje wygodne i łatwe sortowanie odpadów.

 

Dlaczego Ecofil?

Odpowiedź jest oczywista! Klasyczny styl oraz konkurencyjna cena stosowna do wysokiej jakości elementów sortownika to główne atuty Ecofil. Wykorzystywany do produkcji koszy specyficzny granulat, zapewnia im o wiele wyższą wytrzymałość w stosunku do innych pojemników dostępnych w sprzedaży na rynku. Dodatkowo, sortowniki odpadów Ecofil charakteryzują się dużą odpornością na wilgoć uzyskaną dzięki kilkakrotnej galwanizacji wszystkich chromowanych elementów stelaża.

Ecofil to także maksymalna oszczędność dostępnej przestrzeni. Zaleta ta wynika z braku zewnętrznej „obudowy” sortownika, która również wymaga wykorzystania dodatkowej przestrzeni szafki.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą SORTOWNIKÓW NA ŚMIECI ECOFIL!

W zależności od szerokości szafki kuchennej, wszystkich jej gabarytów oraz zagospodarowania wewnętrznej przestrzeni oferujemy sortowniki na śmieci do kuchni zawierające:

  • jeden kosz na śmieci o pojemności 18 litrów
  • dwa kosze na śmieci o pojemnościach

18 litrów + 8 litrów

2 x 12 litrów

2 x 18 litrów

2 x 24 litry

  • trzy kosze na śmieci o pojemnościach

3 x 8 litrów

2 x 8 litrów + 18 litrów

2 x 8 litrów + 24 litry

  • cztery kosze na śmieci o pojemnościach

4 x 8 litrów

 

Sortowniki odpadów ECOFIL różnią się między sobą wielkością, szerokością oraz głębokością co powala na zabudowanie ich w wąskich szafkach kuchennych od 30 cm oraz 40 cm szerokości.

 

SORTOWNIKI NA ŚMIECI ECOFIL są gwarancją wysokiej jakości i konkurencyjnych cen!
 

Oferujemy możliwość odbioru osobistego zamówienia bądź szybką wysyłkę kurierską na terenie całego kraju i za granicę

Pokaż wyniki
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:
Sprawdź stan połączenia z internetem