Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Klucze Master Key i surowe

Sortuj wg.
Wyświetl:
Wyświetl:
Produkty 1-10 z 10

Projektując swoje idealne wnętrze, ludzie coraz bardziej stawiają na funkcjonalność, praktyczność oraz uniwersalność, również w kwestii bezpieczeństwa. Poza alarmem czy bramą automatyczną coraz częściej decydują się na zastosowanie systemu Master Key. Co to oznacza w praktyce? Wygodę, ponieważ zamysł tego rozwiązania stanowi otwieranie wielu zamków tylko jednym, uniwersalnym kluczem.

Zalety systemów Master Key

Przede wszystkim system Master Key pozwala na wygodne zarządzanie obiektem, który posiada wiele pomieszczeń czy sprzętów zamykanych na klucz, na przykład hotele, mieszkanie na wynajem, zakłady przemysłowe lub biura.

 

Zamki z systemem Master Key stanowią świeżą zdobycz technologiczną, z tego względu są kompatybilne z najnowszymi zabezpieczeniami przeciw włamaniom czy kradzieżom. Dzięki temu możesz być pewny, że Twój budynek jest w pełni bezpieczny i chroniony przed niepożądanymi osobami. A dzięki różnorodności zamków system zapobiega również nieautoryzowanemu dorabianiu kluczy przez współpracowników.

 

Nie musisz mieć przy sobie całego pęku kluczy do wielu zamków - wystarczy jeden, który dopasuje się do każdego z nich. W ten sposób oszczędzasz czas na szukanie właściwego, a istnieje o wiele mniejsza szansa, że zgubisz pojedynczy egzemplarz.

 

Stosując system Master Key, ograniczasz ilość kluczy dla pozostałych osób do minimalnej potrzebnej ilości, ponieważ sam decydujesz, gdzie mogą mieć dostęp. Masz możliwość stworzenia zamkniętych sektorów. Wejście do poszczególnych miejsc będą miały wyłącznie osoby z odpowiednio zaprogramowanymi kluczami, które na to pozwolą. W ten sposób ograniczysz dostęp osobom niepożądanym.

 

W sytuacji realnego zagrożenia otwarcie drzwi z systemem Master Key jest prostsze niż szukanie klucza do każdego zamkniętego przejścia w obiekcie. Zapewnia to szybką, sprawną i udaną ewakuację.

Ponadto system Master Key wiąże się również z oszczędnością pieniędzy. Nie musisz dorabiać pęku dodatkowych kluczy w razie potrzeby, wystarczy jeden zaprojektowany w odpowiedni sposób. A jeśli któryś z kluczy zaginie, nie ma potrzeby wymiany wkładek na nowe. Wystarczy delikatne przeprogramowanie mechanizmu wewnątrz, aby nowy działał bez zarzutu.

Klucze surowe - sklep Gryc24

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór surowych i uniwersalnych kluczy w poświęconej im kategorii. Zostały wykonane z różnego rodzaju metali oraz mają wiele wielkości, kształtów oraz zastosowań. Niektóre z nich dedykowane są do otwierania zamków wykorzystujących system Master Key, inne stanowią klucze serwisowe, a pozostałe to surowe klucze, które służą do wytłaczania docelowego kształtu. Wysoka jakość wykonania, ogrom zastosowań i atrakcyjna cena sprawiają, że tego typu rozwiązania zdobywają rzesze zwolenników.

Jeśli szukasz klucza, który będzie pasował do Twoich zamków lub dopiero masz zamiar go wyrobić u ślusarza, tu znajdziesz odpowiednie produkty. Rozejrzyj się, wybierz te, które najbardziej Ci odpowiadają, a zobaczysz, że otwieranie zamków nigdy nie było takie proste.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon