Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Okucia aluminiowe do WC

Sortuj wg.
Wyświetl:
Wyświetl:
Produkty 1-5 z 5

Okucia do zabudów z aluminium są doskonałą alternatywą dla okuć wykonanych ze stali nierdzewnej oraz z PCV. Cechują się wysoką efektywnością, niezawodnością oraz trwałością.
Są niezastąpione jako okucia do kabin toaletowych i przebieralni wyposażonych w ścianki HPL, FunderMax oraz płyty meblowe.

Nasze aluminiowe okucia do zabudowy toalet szeroko stosowane są w wielu miejscach użyteczności publicznej do których należą szkoły, przedszkola, lotniska, szpitale, stacje benzynowe czy też baseny.
 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą okuć do zabudów z aluminium:
 

NIEZAWODNE ZAWIASY SAMODOMYKAJĄCE DO WC
Prawe oraz lewe zawiasy do WC posiadające funkcję grawitacyjnego samodomykania się płyty drzwi. Przeznaczone są do drzwi wpuszczanych od 10 mm do 12 mm grubości.
 

SOLIDNY ZAMEK DO KABIN WC ORAZ HACZYK UBRANIOWY
Obok zawiasów samodomykających, w naszej ofercie znajduje się również aluminiowy zamek do WC montowany do płyty drzwi od 12 mm do 18 mm grubości oraz aluminiowy haczyk ubraniowy WC. Oba okucia stanowią istotne elementy każdej kabiny sanitarnej WC.
 

Oferowane przez nas produkty są gwarancją wysokiej jakości i konkurencyjnych cen!
Jesteśmy największym lokalnym dystrybutorem okuć do zabudowy toalet – Warszawa i okolice!

Oferujemy także szybką wysyłkę kurierską na terenie całego kraju oraz za granicę.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon