Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zamki baskwilowe i rozporowe

Zobacz też akcesoria do Zamki baskwilowe i rozporowe

Sortuj wg.
Wyświetl:
Zamek meblowy baskwilowy trzypunktowy ø19x22mm
Zamek meblowy baskwilowy trzypunktowy ø19x22mm
SKU: 009.001.700
Materiał:
Znal (stop cynku z glinem)
Kolor:
nikiel
System Master Key:
brak
26,21 zł
Wyświetl:
Produkty 1-1 z 1

Wybór odpowiednich mebli nie jest końcem kompletowania odpowiedniego wyposażenia wnętrza – należy dodatkowo zadbać o ich należyte zabezpieczenie. Zamki baskwilowe i rozporowe dostępne w naszym sklepie świetnie współpracują z meblami różnego rodzaju, zapewniając odpowiednią ochronę. Tego typu zamki sprawdzają się w przypadku szaf, których zawartość powinna zostać odpowiednio zabezpieczona przed dostępem osób trzecich. Liczne pozytywne opinie naszych klientów potwierdzają skuteczność oferowanych przez nas produktów.

Zamki baskwilowe do mebli gwarancją odpowiedniego zabezpieczenia

Zamki baskwilowe są szczególnego rodzaju zabezpieczeniem, które gwarantuje szczególną ochronę. Są to 3-punktowe mechanizmy – taka konstrukcja sprawdza się idealnie do wysokich szaf, w których klasyczne modele mogą nie działać prawidłowo. Kilkustopniowa regulacja rygla zapewnia możliwość zablokowania otwierania frontu zarówno powyżej, jak i poniżej mechanizmu. Zamki baskwilowe do szaf dostępne w naszym sklepie przyczyniają się do skutecznego zabezpieczenia zawartości mebli. Z tego powodu świetnie sprawdzają się w domowych biurach, w których przechowywane są ważne dokumenty oraz wrażliwe dane. Zamki baskwilowe do szaf będą też dobrą propozycją dla wszystkich rodziców posiadających małe dzieci. Odpowiedniej jakości mechanizm odporny na uszkodzenia uniemożliwia dzieciom dostęp do zakazanych przestrzeni.

O skuteczności zamków baskwilowych decyduje przede wszystkim jakość ich wykonania. Oferowane przez nas produkty stworzone zostały z niezawodnych materiałów, które gwarantują trwałość przez cały okres ich użytkowania. Dzięki starannej produkcji wszystkie elementy zamka są idealnie wyprofilowane, tak aby jak najlepiej dopasować się do powierzchni szafy.

Dobrze dobrany zamek baskwilowy do mebli musi przede wszystkim odpowiednio przylegać do powierzchni szafy. Z naszymi produktami montaż jest wyjątkowo prosty – klienci w swoich opiniach podkreślają łatwość użycia elementów.

Zamki rozporowe do szaf w naszym sklepie

Zamki rozporowe nawierzchniowe to kolejna propozycja dostępna w naszym sklepie, która świetnie współpracuje z meblami różnego rodzaju. Tego typu mechanizmy w odpowiedni sposób zabezpieczają przed otwieraniem się frontów, jednocześnie chroniąc cenną zawartość. Zamki rozporowe do szaf są przydatne w sytuacjach, w których konieczne jest zabezpieczenie mebli przed dostępem osób trzecich. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania dostępnego w atrakcyjnej cenie możesz zabezpieczyć ważne dla siebie przedmioty czy dokumenty.

Zamki rozporowe i baskwilowe – wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Oferowane przez nas zamki rozporowe i baskwilowe to gwarancja odpowiedniego zabezpieczenia zawartości Twoich mebli. Niezależnie od rozmiaru posiadanych przez Ciebie szaf, możesz wybrać odpowiednie rozwiązanie. Pozytywne opinie naszych klientów potwierdzają uniwersalność naszych produktów, które świetnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, znacząco podnosząc komfort korzystania z mebli. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon