Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Dyfuzor profil ABS do taśm LED 15x7mm
Dyfuzor profil ABS do taśm LED 15x7mm Dyfuzor profil ABS do taśm LED 15x7mm Dyfuzor profil ABS do taśm LED 15x7mm Dyfuzor profil ABS do taśm LED 15x7mm Dyfuzor profil ABS do taśm LED 15x7mm

Dyfuzor profil ABS do taśm LED 15x7mm

Cena promocyjna: 18,33 zł
Cena detaliczna: 33,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 17,42 zł

Porównaj
SKU:
015.100.032
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 49,00 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Opis produktu

Dyfuzor profil ABS do taśm LED 15x7mm

Dyfuzor profil ABS do taśm LED o wymiarach 15x7mm to wysokiej jakości klosz do taśm LED, pozwalający na ochronę taśm, a także rozproszenie i zachowanie dyskrecji źródła światła. Montaż dyfuzora jest bardzo prosty, ponieważ montuje się go na wcisk do dopasowanego profilu lub wcześniej wyfrezowanego otworu o określonej szerokości i głębokości w powierzchni mebla lub ściany. 

Specyfikacja produktu:

  • Materiał - tworzywo sztuczne
  • Kolor - mleczny
  • Zastosowanie - wewnątrz pomieszczeń
  • Wysokość - 7mm
  • Szerokość - 15mm
  • Długość - 1mb

Nowoczesne i dykskretne oświetlenie liniowe LED z pewnością wpisuje się w obecne trendy oświetleniowe. Dyfuzor można zainstalować wewnątrz pomieszczenia. Wykonanie z nieelastycznego tworzywa pozwala tworzyć różne świetlne kompozycje w liniach prostych. Dyfuzory świetnie sprawdzą się we wszelkiego rodzaju meblach tj. oświetlenie pod szafkami w kuchni, oświetlenie szuflad z automatycznym czujnikiem ruchu, oświetlenie schodów i szafy czy podświetlenie podłogi w łazience. Dyfuzory można też zamontować w kamperze i zaaranżować w ten sposób nowoczesne i funkcjonalne oświetlenie swojego wozu. 

*W ofercie naszego sklepu znajdziesz taśmy LED oraz profile pasujące do danego dyfuzora.

Jeśli powyższy dyfuzor nie spełnia Twoich oczekiwań, w ofercie posiadamy dyfuzory w różnym kolorze i o różnych wymiarach oraz szeroki wybór innych elementów oświetlenia LED. 

Dane techniczne

Długość:

1000 mm

Szerokość:

15 mm

Wysokość:

7 mm

Kolor:

biały

Materiał:

nieelastyczne ABS

Zastosowanie:

wewnątrz pomieszczeń
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon