Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Kółko meblowe na płytce ø40 h-53
Kółko meblowe na płytce ø40 h-53

Kółko meblowe na płytce ø40 h-53

Cena detaliczna: 3,70 zł
Porównaj
SKU:
004.500.155
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 16,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Opis produktu

Kółko meblowe transportowe o średnicy 40mm i wysokości 53mm z płytką montażową ze stali ocynkowanej to wysokiej jakości zestaw jezdny wykonany z polipropylenu i gumy.

 

Charakterystyka kółka transportowego: 

  • materiał - polipropylen, guma i stal ocynkowana 

  • maksymalny udźwig statyczny 30kg 

  • średnica kółka 40mm 

  • płytka montażowa ze stali ocynkowanej 38 x 38 x 2mm  

  • rozstaw otworów montażowych w płytce 26 x 26 mm 

  • wysokość całkowita 53mm 

  • kolor kółka - szare / czarne

  • hamulec - nie

Kółko znakomicie sprawdza się w wózkach transportowych czy też niewielkich kontenerach. Równie doskonale funkcjonuje jako wykończenie mebli biurowych, kuchennych czy pokojowych - stolików i szafek, pozwalając na wygodne ich przemieszczanie. W gospodarstwach domowych, zakładach przemysłowych, szkołach czy też biurach szeroko stosowane zestawy jezdne umożliwiają wygodne manewrowanie i transportowanie różnych materiałów bez konieczności angażowania sił własnych. 

Kółko w całości wykonane jest z tworzywa sztucznego. Jego maksymalny udźwig statyczny wynosi 30kg. Cechuje się trwałością oraz dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, uderzenia i ścieranie. Doskonale pochłania drgania tworzące się podczas ruchu obrotowego. Posiada niski współczynnik tarcia, przez co nie niszczy i nie rysuje podłoża po którym się porusza. Jego niezwykle prosty montaż oraz funkcjonalność sprawiają, że szeroko stosowane jest w produktach o wysokich wymaganiach wytrzymałościowych i jakościowych. 

Kółko transportowe przeznaczone jest do nieskomplikowanego samodzielnego montażu za pomocą podstawowych narzędzi. Mocowanie kółka do wybranej powierzchni następuje za pomocą płaskiej płytki montażowej. 

Dane techniczne

Rodzaj montażu:

Płytka

Hamulec:

Nie

Średnica:

40 mm

Obciążenie maksymalne:

25 kg

Wysokość:

53 mm

Kolor:

szary
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon