Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Kółko meblowe na płytce Hakner ø50 h-69 z hamulcem
Kółko meblowe na płytce Hakner ø50 h-69 z hamulcem Kółko meblowe na płytce Hakner ø50 h-69 z hamulcem Kółko meblowe na płytce Hakner ø50 h-69 z hamulcem Kółko meblowe na płytce Hakner ø50 h-69 z hamulcem Kółko meblowe na płytce Hakner ø50 h-69 z hamulcem Kółko meblowe na płytce Hakner ø50 h-69 z hamulcem Kółko meblowe na płytce Hakner ø50 h-69 z hamulcem

Kółko meblowe na płytce Hakner ø50 h-69 z hamulcem

Cena detaliczna: 11,06 zł
Porównaj
SKU:
004.500.011
Dostępność:
Chwilowo niedostępny
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Hakner
Opis produktu

Kółko meblowe transportowe marki Hakner o średnicy 50mm i wysokości 69mm z płytką montażową ze stali ocynkowanej to wysokiej jakości zestaw jezdny wykonany z poliuretanu, który w swej strukturze i wyglądzie przypomina kauczuk.

 

Charakterystyka kółka transportowego: 

  • materiał - tworzywo sztuczne (sztuczny kauczuk) i stal ocynkowana 

  • maksymalny udźwig statyczny 50kg 

  • kółko z poliuretanu o średnicy 50mm 

  • płytka montażowa ze stali ocynkowanej 50 x 50 x 1,5mm  

  • rozstaw otworów montażowych w płytce 36 x 36 mm 

  • szerokość bieżnika 18mm 

  • wysokość całkowita 69mm 

  • kolor kółka - zielony

  • hamulec - tak

Kółko znakomicie sprawdza się w wózkach transportowych czy też niewielkich kontenerach. Równie doskonale funkcjonuje jako wykończenie mebli biurowych, kuchennych czy pokojowych - stolików i szafek, pozwalając na wygodne ich przemieszczanie. W gospodarstwach domowych, zakładach przemysłowych, szkołach czy też biurach szeroko stosowane zestawy jezdne umożliwiają wygodne manewrowanie i transportowanie różnych materiałów bez konieczności angażowania sił własnych. 

Kółko w całości wykonane jest z poliuretanu. Jego maksymalny udźwig statyczny wynosi 50kg. Cechuje się trwałością oraz dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, uderzenia i ścieranie. Doskonale pochłania drgania tworzące się podczas ruchu obrotowego. Posiada niski współczynnik tarcia, przez co nie niszczy i nie rysuje podłoża po którym się porusza. Jego niezwykle prosty montaż oraz funkcjonalność sprawiają, że szeroko stosowane jest w produktach o wysokich wymaganiach wytrzymałościowych i jakościowych. 

Kółko transportowe przeznaczone jest do nieskomplikowanego samodzielnego montażu za pomocą podstawowych narzędzi. Mocowanie kółka do wybranej powierzchni następuje za pomocą płaskiej płytki montażowej. 

Dane techniczne

Rodzaj montażu - led:

Płytka

Hamulec:

Tak

Średnica:

50 mm

Obciążenie maksymalne:

50 kg

Materiał:

Tworzywo sztuczne

Wysokość:

69 mm

Kolor:

zielony
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon