Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Sortownik na śmieci Ecofil do szafki 4 kosze 8l+8l+8l+8l Elletipi
Sortownik na śmieci Ecofil do szafki 4 kosze 8l+8l+8l+8l Elletipi

Sortownik na śmieci Ecofil do szafki 4 kosze 8l+8l+8l+8l Elletipi

Cena detaliczna: 269,45 zł
Porównaj
SKU:
016.000.017-5
Dostępność:
Chwilowo niedostępny
Koszty wysyłki:
od 17,00 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
6 ocen
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Elletipi
Opis produktu

Sortownik wysuwany na prowadnicach, przeznaczony do szafki z otwieranym frontem o minimalnej szerokości 40cm. Łatwy i intuicyjny montaż do dna szafki.

 

Specyfikacja sortownika:

  • Szerokość - 37,5cm
  • Głębokość - 45cm
  • Wysokość - 37,5cm
  • Pojemność koszy - 4x8 litrów 
  • Minimalna szerokść szafki - 40cm

 

Jeśli leży Ci na sercu dobro naszej planety i żyjesz w duchu eko sortownik na śmieci z czterema koszami do recyklingu z pewnością okaże się przydatny. Sortownik na śmieci Ecofil powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na tego typu kosze wśród ludzi, którzy podzielają opinię o potrzebie ochrony naszego środowiska i szukają ekologicznego rozwiązania dla odpadów produkowanych w gospodarstwie domowym. 

 

Sortownik na śmieci Ecofil 

Sortownik na śmieci ECOFIL został wyposażony w 4 pojemniki na śmieci, z których każdy ma pojemność 8 litrów. Ten nowoczesny kosz pozwoli Ci na segregację odpadów nadających się do powtórnego użycia we własnym domu.  

 

Sortownik do szafki na 4 kosze  

Sortownik Ecofil wysuwa się na stalowych metalowych prowadnicach typu kulkowego. Gwarantuje to ciche i płynne wysuwanie się całego kosza z sortownikami. Cztery kosze posiadają pokrywy z uchwytami. Jest to też niebywała oszczędność przestrzeni kuchennej: sortownik pasuje bowiem pod zabudowę szafek kuchennych nawet o szerokości 40 cm. Kosze są wykonane z plastiku, który pozwala utrzymać je w odpowiedniej czystości. Sam montaż kosza jest intuicyjny i błyskawiczny. 

 

Wysoka jakość wykonania sortownika Ecofil 

Kosze i stelaż sortownika na śmieci ECOFIL wykonane z najwyższej jakości plastiku. Dodatkowo chromowane elementy stalowe dzięki technologii galwanizacji zostały pokryte warstwą dająca dużą odporność na wilgoć i korozję, co wpływa na wyjątkową trwałość i wytrzymałość sortownika Elletipi. 

W naszym sklepie znajdziesz rozwiązania w niskiej cenie, które z pewnością odpowiedzą na wszystkie Twoje potrzeby w kwestii efektywnego segregowania odpadów. Sortownik na śmieci ECOFIL to idealny produkt dla tych, którym zależy nie tylko na dużej pojemności pojemników na recykling, ale także ceniących jakość wykonania i funkcjonalność.  

Dane techniczne

Liczba koszy:

4 szt.

Sposób montażu prowadnica:

szafka

Szerokość szafki:

40 cm

Pojemność łączna:

32 l
Opinie o produkcie
Magda 2021-10-01

Sortownik dobrej jakości, estetycznie wykonany. Cena przystępna, polecam

Magdalena 2021-02-14

super sortownik pasuje idealnie i nie różni się niczym od tych droższych

Katarzyna 2021-02-05

Rewelacyjny solidnie wykonany płynnie się wysuwa

Barbara 2021-02-01

Kosze są nieduże, ale pojemne. Mechanizm chodzi bardzo lekko. Polecam.

Katarzyna 2021-01-20

Produkty dobrej jakości. Można też rozważyć opcję: 2 małe + 1 duży (na plastik, bo kosze są stosunkowo małe i mały kosz na plastik szybko się zapełnia)

Celina 2021-01-16

Fajny produkt. Segregacja w mieszkaniach jest uciążliwa a ten produkt rozwiązuje wszystko. mieści się w szafce pod zlewem lub można zamontować do w słupku gospodarczym.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon